Usługi i ceny
Stół w salonie oraz krzesła ze złotymi nóżkami

Projekty wnętrz w Olsztynie

Ile kosztuje projekt wnętrz?

Podane ceny projektów wnętrz są cenami brutto i dotyczą projektów wnętrz o powierzchni przynajmniej 10m².

Podstawowym i najbardziej oczywistym czynnikiem jest powierzchnia projektowanych pomieszczeń. Dla uproszczenia koszt projektu wnętrz wyceniany jest od metra kwadratowego.

Istotny jest też zakres naszej pracy. Oferujemy cztery warianty projektu – kompleksowy, wykonawczy, podstawowy oraz aranżację z moodboardami. Każdy z nich różni się zakresem naszego wkładu oraz typem dokumentacji, jaką otrzymasz w końcowej fazie naszej współpracy. Dokładny opis typów projektu wnętrz wraz z orientacyjnymi cenami znajdziesz poniżej.

Pamiętaj, że to tylko orientacyjne informacje. Zachęcamy do kontaktu – szybko przygotujemy dla ciebie indywidualną ofertę! Na dole tej strony znajdziesz FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Cena projektu wnętrz zależy od bardzo wielu czynników, dlatego aby uzyskać dokładną cenę ważny jest kontakt z nami. Na podstawie wysłanych przez ciebie rzutów i wymiarów będziemy mogli przygotować indywidualną wycenę.

To najpełniejszy projekt, jaki możemy wykonać. Otrzymasz komplet dokumentacji technicznej, spotkamy się też w celu wyboru materiałów oraz odbędziemy wizytę na miejscu inwestycji.


sprawdź zakres i ceny >

Otrzymasz komplet dokumentacji technicznej dla wykonawców. W tej wersji projektu nie realizujemy spotkań z projektantem. Całość prac i konsultacji wykonujemy online lub telefonicznie.


sprawdź zakres i ceny >

Otrzymasz m.in. wizualizacje i rzut funkcjonalny. W tej wersji projektu nie realizujemy spotkań z projektantem. To forma projektu dla tych, którzy nie potrzebują rysunków wymiarowych dla wykonawców


sprawdź zakres i ceny >

Otrzymasz m.in. rzut funkcjonalny oraz moodboardy. Ta wersja projektu jest doskonała dla osób, które potrzebują jedynie wskazania kierunku do własnego projektu wnętrz.


sprawdź zakres i ceny >

cena projektu od 180,00zł/m²

Projekt kompleksowy

Spotkamy się w celu wyboru materiałów. Dostajesz moodboardy, komplet dokumentacji technicznej wraz z cenami materiałów i dodatków. Dokumentacja zawiera listę osprzętu elektrycznego. Otrzymasz też rysunki wnętrz szaf oraz pomysły na aranżację okien. W fazie wykonawczej możemy pojawić się na terenie inwestycji w ramach nadzoru wykonawczego. Kliknij element z poniższej listy aby przeczytać opis.

Zapytaj o projekt
cena projektu od 150,00zł/m²

Projekt wykonawczy

Dostajesz m.in. moodboardy, komplet dokumentacji technicznej wraz z cenami materiałów i dodatków. Dokumentacja nie zawiera listy osprzętu elektrycznego oraz aranżacji okien. Kliknij element z poniższej listy aby przeczytać opis.

Zapytaj o projekt
cena projektu od 130,00zł/m²

Projekt podstawowy

Wykonamy inwentaryzację lokalu, przygotujemy moodboardy i wizualizacje twoich nowych wnętrz. Całość dopełnimy rzutami ścian z opisem, które będą stanowiły wsparcie dla twoich wykonawców. Kliknij element z poniższej listy aby przeczytać opis.

Zapytaj o projekt
cena projektu od 50,00zł/m²

Aranżacja z moodboardami

W tej wersji otrzymujesz od nas moodboardy oraz rzut funkcjonalny wraz z listą użytych materiałów. To doskonałą baza do tego, aby samemu stworzyć swoje wymarzone wnętrze! Kliknij element z poniższej listy aby przeczytać opis.

Zapytaj o projekt

Nasze usługi doradcze

Jeśli potrzebujesz pomocy

Możemy wybrać się na wspólne zakupy, doradzić w kwestii dodatków i aranżacji. Możemy odpowiedzieć na twoje pytania lub udzielić wskazówek. Wybierz konsultacje jeśli potrzebujesz jedynie pomocy, bez rysunków technicznych. Otrzymasz od nas zestawienie proponowanego wyposażenia i aranżacji ścian w formie listy i krótkiego opisu. Jeśli nie potrzebuje komplekso2wego projektu wnętrz a jedynie porady - ta usługa jest dla ciebie!

Zapytaj o konsultacje

Stworzymy nowy, wygodny układ mebli, przygotujemy zestawienie wyposażenia. Przydatne kiedy nie chcesz przeprowadzać gruntownego remontu, nie potrzebujesz wizualizacji lub dokumentacji wykonawczej. Otrzymasz rzut funkcjonalny z rozmieszczeniem wyposażenia oraz zestawienie proponowanego wyposażenia i aranżacji ścian w formie listy i krótkiego opisu. Aby poznać cenę projektu wnętrz tego typu skontaktuj się z nami!

Zapytaj o aranżacje

Jeśli nie mozesz znaleźć na tej stronie tego, czego potrzebujesz skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla ciebie indywidualną ofertę. Możemy zająć się np. łazienką lub prostą aranżacją z użyciem mood boardów zamiast wizualizacji.

Zapytaj o szczegóły
Podstawowe informacje

Odpowiedzi na częste pytania