O nas

Co robimy?

Projektujemy wnętrza w Olsztynie.
Przykładamy ogromną wagę do detali.

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz. Projektujemy zarówno wnętrza prywatne jak i komercyjne. Bez względu na aranżowaną powierzchnię zawsze na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność i czystość form. Poświęcamy wiele uwagi detalom, dodatkom i jakości użytych przez nas materiałów. To w końcu w ich otoczeniu będziesz spędzać dużą część swojego dnia.

Sprawdź nasze usługi i ceny

01.

Funkcjonalność.
Podstawa wygody.

Na pierwszym miejscu stawiamy funkcjonalność. Kolejność szafek w kuchni, wysokość umywalki w łazience - wszystko ma znaczenie.

02.

Obserwujemy.
Doskonale znamy rynek.

Stale śledzimy zmiany na rynku aranżacji wnętrz. Znamy sprawdzonych dostawców, wykonawców oraz producentów. Nałogowo śledzimy trendy.

03.

Doradzamy.
Dzielimy się wiedzą.

Mamy zaufanych partnerów i sprawdzonych wykonawców. Z chęcią podzielimy się naszą wiedzą, abyś łatwiej przeprowadził remont.

Szukamy równowagi
Nadajemy charakter wnętrzom.
Nie zawsze potrzebujesz wielkich zmian...

Czasami zmiana kolorów ścian i odpowiednie dobranie dodatków potrafi zdziałać cuda. Możemy zostawić część mebli, szukać alternatyw w sklepach sieciowych lub tylko zmienić kolor ścian.

Bez względu na to czy chcesz kompleksowy projekt domu czy tylko łazienki - jesteśmy tutaj, aby pomagać ci stworzyć unikalną atmosferę twojego domu. Napisz do nas i dowiedz się jak.